Yapı Kabuğu ve Giydirme Cephe Danışmanı

PROFİL

NN GRUP, İstanbul merkezli bir şirket olarak, konusunda uzman mimarlar tarafından kurulmuş bir yapı kabuğu ve giydirme cephe danışmanlık firmasıdır.
Kurulduğu günden bugüne, kurucu ortaklarının yapı kabuğu ve cephe danışmanlık alanında edindikleri 15 yıllık sektörel bilgi birikimi ve iş tecrübelerinin ışığında, yapı kabuğunun oluşturulmasında sektörün katılımcılarına (malsahipleri, mimar, mühendis, uygulama firmaları, vb.) danışmanlık hizmeti vermektedir.
NN GRUP, en son geliştirilmiş mühendislik ve çizim yazılımları ile free form (amorf) ve karmaşık yüzeyler için yapı kabuğu ve cephe sistemi çözümü konusunda ciddi bir altyapıya sahiptir. "Custom Design" ve cephe sistemi geliştirme çalışmaları, yenilikçi ve sürdürülebilir bir yaklaşımla, bizzat firma kurucu ortaklarından cephe danışmanı Dr. Mimar Nejdet ZİYAETTİN tarafından gerçekleştirilmektedir.
Firmanın misyonu; Yapı kabuğu ve giydirme cephe alanında verilen hizmetlerde, kalite ve estetikten ödün vermeden, müşteri odaklı ekonomik, hızlı ve esnek süreçler yaratmaktır.